Project Description

Relaxace a aromaterapie

OBJEDNAT NYNÍ

Relaxace a aromaterapie

REZERVUJTE SI TUTO LÉČBU

Požitek pro tělo i duši

Při péči dochází k prohloubení prožitku a relaxaci díky jednotlivým úkonům v kosmetickém ošetření.

Začíná se koupelí nohou, která navodí nejen prohřátí nohou, ale i celého těla. To podpoří celkovou relaxaci. Pomáhá nám stáhnout se z oblasti hlavy do svého středu, kde sídlí rytmický systém. Prohloubí a zklidní se nám náš dech. Je to úžasný prostředek k zahájení péče a naladění se na ošetření.

Během péče může klient vnímat mnoho vůní, příjemných doteků a díky rytmu pohybů rukou dochází i k nádechu a výdechu ošetření. Jakoby ruce dýchaly a tím navodí další příjemný zážitek a prohloubení relaxace.

  • Relaxace a zotavení

  • Ošetření obličeje a těla

  • Aromaterapie

  • Přírodní krása

Veškeré oleje, krémy, masky jsou přírodního původu. Voní jemně, nejsou vtíravé a nežně pečují o pokožku. Vůně volím dle tipu pleti s přihlédnutím na roční období i denní dobu. Citrónové vůně používám více v teplých dnech jara, léta a podzimu. Vůně levandule a růže volím během celého roku nebo v zimních měsících. Jehličnanové koupele jsou zase vhodnější v zimních měsících a chladných jarních či podzimních dnech.

“If you want to relax, watch the clouds pass by if you’re laying on the grass, or sit in front of the creek; just doing nothing and having those still moments is what really rejuvenates the body…”.

„Pokud si chcete odpočinout, pozorujte mraky, když ležíte v trávě nebo si sedněte před potok. Nicnedělání a klidné chvíle jsou to, co opravdu omlazuje tělo…“.

FRIEDA FRIEDSON • Masér