Project Description

Masáže

BOOK THIS TREATMENT

Uvolnění těla a klid duše

Masáže jsou skvělou metodou, jak uvolnit tělo jako takové. Už jemná technika roztírání oleje a jiných substancí pomocí vědomého dotyku, práce v rytmu a individuální potřebě vede k zážitku relaxace a regenerace sil.

  • Relaxace a regenerace

  • Uvolnění svalů obličeje a těla

  • Jemná péče s přírodními produkty

  • Obličejové a tělové ošetření

Používám jemné masážní techniky a stimulace pomocí vědomého dotyku rukou. Lymfatickou masáž provádím se štětečky a také rytmicky používám ruce se speciálními tahy. Ačkoliv pracuji v oblasti obličeje a krku, tak touto technikou se osloví lymfa v celém těle. V oblasti obličeje se odplaví nežádoucí látky a pleť se rozjasní.

Také klasickou masáž obličeje provádím v ošetření Weleda. Pleť je pak více prokrvená, uvolněná a protažená. Je to jiné oslovení obličejového svalstva a jiná olejová substance, která se vpravuje do tkáně.

Uvolnění paží jemným tahem a protažením pomůže otevřít oblast hrudníku a uvolnit rameno. Stres a starosti nás zavírají do sebe, hrbíme se a oblast krku a šíje je stáhnutá, napjatá. Zde provádím uvolnění hned na začátku ošetření a k tomu paže s rozstíráním krému či oleje. Nohy jsou v opozici k hlavě, nesou nás životem a též potřebují svou péči. Jemná masáž nártu a jednotlivých prstů nás stáhne z oblasti hlavy a doplní koupel nohou.

Na závěr ošetření používám na masáž kameny, které nahřívám v teplé lázni. Je to velmi příjemné ošetření, které pomůže všechny ty substance, které jsem v ošetření používala vpravit do pleti a promasírovat.

Umístit koupel nohou na začátek ošetření byl nápad Elisabeth Sigmund. Udělala to proto, že její zákazníci často přicházeli se studenýma nohama. Pokud jsou na obličeji zanícená místa nebo zarudnutí, pak bude celé ošetření obličeje mnohem méně účinné, pokud nohy nebudou v teple a teplo bude stále v oblasti hlavy.”.

MANUELA SCHÖBEL - kosmetička, masérka