Project Description

Léčebné wellness obklady

Léčebné wellness obklady

Požitek pro tělo i mysl

Když se spojí teplo s léčivou bylinou, můžeme dosáhnout příjemného pocitu uvolnění a relaxace. Teplý obklad působí na konkrétní oblast, z ní se následně rozlévá teplo do celého těla. Obklady jsou určeny jako prevence a předcházení zdravotním potížím. Pokud má někdo závažné orgánové potíže, měl by především vyhledat odborného lékaře a na základě jeho doporučení i já mohu pomoci. Bylinkové teplé obklady lze i aplikovat následně doma, ráda vše ukážu a vysvětlím.

Nabízím různé varianty s kombinací základního ošetření pleti. Nejprve aplikuji obklad na dané místo a poté vyčistím pleť a zvolím masku dle typu pleti. Po 15-30 minutách se musí obklad vyjmout a klient dalších 15-30 minut ještě v klidu odpočívá. Následně se odstraní maska a zvolí denní péče. Ošetření trvá max. 90 min.

Dá se obklad aplikovat samostatně. Zde je potřeba brát v úvahu, že působení obkladu je stejně dlouhé jako u odpočívání bez obkladu. To znamená, že pokud zvolím obklad, který působí 15-20 min, stejně dlouhá je pak ještě odpočinková fáze bez obkladu.

  • řebříčkový obklad na játra – posílení, detoxikace, prevence proti úzkostem a depresím, při únavě, aplikace nejlépe odpoledne a večer

  • zázvorový obklad na ledviny – posílení, při únavě a pocitu vyčerpání, aplikace nejlépe do 14:00h!

  • arnikový obklad na ruce

  • hořčičná koupel nohou – intenzivní prokrvení končetin

  • citrónový obklad na otoky

  • heřmánkový obklad na oblast břicha

  • rytmické vtírání měsíčkového oleje v oblasti břicha (na podporu trávení, při nadýmání a zácpě)

„Zdraví je nejdůležitější kvalita těla.“

“If you want to relax, watch the clouds pass by if you’re laying on the grass, or sit in front of the creek; just doing nothing and having those still moments is what really rejuvenates the body…”.

„Chceš-li si odpočinout, dívej se na oblaka, když ležíš na trávě, nebo si sedni před potokem; prostě nic nedělat a mít ty chvíle klidu je to, co tělo skutečně omlazuje…“.

ARISTOTELES • klasický řecký filozof
Objednat ošetření
Objednat ošetření