Project Description

Hydroterapie

Hydroterapie

BOOK THIS TREATMENT

Zážitek vodního elementu

Voda je součástí ošetření. Voda je součástí našeho těla. Naše tělo je s tímto elementem hluboce spojené, reaguje na něj. Neustále v našem těle něco proudí – krev, lymfa, myšlenky atd. Je to součástí našeho „vodního“ životního těla. Udržuje naše tělesné funkce, aby v pořádku fungovaly.

Při ošetření cítíte, vnímate a slyšíte vodu. Rytmické používání teplé a studené vody posiluje pleť.

  • Relaxace a regenerace

  • Posilování v rytmu

  • Sluchový vjem

  • Teplé a studené obklady

Při ošetření používám teplou i studenou vodu. Teplá voda je určena na příjemné obklady na obličej a dekolt s vůní levandule, růže, šalvěje nebo citrónu. Teplé obklady uvolňují pleť, otevírají póry k hloubkovému čištění, na dekoltu příjemně prohřívají tělo a prohlubují dech. Studené obklady používám k posilování pleti a k stažení (uzavření) pórů ke konci ošetření.

Klient může zažít i sluchový vjem šplouchání, nalévání vody. Každý obklad vymáchám a řádně vyždímu. Takže ošetřující může vnímat nejen vůně, ale i zvuk vody, která je pro duši velmi příjemná a prohlubuje zážitek relaxace.

“If you want to relax, watch the clouds pass by if you’re laying on the grass, or sit in front of the creek; just doing nothing and having those still moments is what really rejuvenates the body…”.

„Pokud si chcete odpočinout, pozorujte mraky, když ležíte v trávě nebo si sedněte před potok. Nicnedělání a klidné chvíle jsou to, co opravdu omlazuje tělo…“.

FRIEDA FRIEDSON • Masér